Produkte > YINGJIAO > YCL150-24006250
YCL150-24006250
YCL150-24006250 YINGJIAO
YCL150.pdf
Hersteller: YINGJIAO
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 150W; 24VDC; 6.25A; 220÷240VAC; IP67
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 150W
Output voltage: 24V DC
Output current: 6.25A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP67
Body dimensions: 191x68x37mm
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...45°C
Electrical connection: wires
Number of outputs: 1
Efficiency: 92%
Power consumption without load: <0.5W
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YCL150-24006250 YINGJIAO
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 150W; 24VDC; 6.25A; 220÷240VAC; IP67, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 150W, Output voltage: 24V DC, Output current: 6.25A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP67, Body dimensions: 191x68x37mm, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...45°C, Electrical connection: wires, Number of outputs: 1, Efficiency: 92%, Power consumption without load: .
Weitere Produktangebote YCL150-24006250
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
YCL150-24006250 Hersteller : NINGHAI YINGJIAO ELECTRIC AC/DC, 150W, Вхід: 220VAC, Вихід: 24V/6.25A, розміри: 191х68х37 мм, кабелі 20 см, IP67, PF>0.9 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт