YCL40-1203330 NINGHAI YINGJIAO ELECTRIC
Hersteller: NINGHAI YINGJIAO ELECTRIC
AC/DC, 40W, Вхід: 220VAC, Вихід: 12V/3.33A, розміри: 148х40х30 мм, кабелі 20 см, IP67, PF>0.9 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 1 Stücke
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YCL40-1203330 NINGHAI YINGJIAO ELECTRIC
AC/DC, 40W, Вхід: 220VAC, Вихід: 12V/3.33A, розміри: 148х40х30 мм, кабелі 20 см, IP67, PF>0.9 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, Anzahl je Verpackung: 1 Stücke.