YJSD12N03A
YJSD12N03A Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: SOP-8 N 30V 12A Transistors FET
auf Bestellung 400000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YJSD12N03A Yangjie Technology
Category: Multi channel transistors, Description: Transistor: N-MOSFET x2; TRENCH POWER LV; unipolar; 30V; 9.6A, Type of transistor: N-MOSFET x2, Technology: TRENCH POWER LV, Polarisation: unipolar, Drain-source voltage: 30V, Drain current: 9.6A, Pulsed drain current: 50A, Power dissipation: 2.5W, Case: SOP8, Gate-source voltage: ±20V, On-state resistance: 15mΩ, Mounting: SMD, Gate charge: 23.6nC, Kind of package: reel; tape, Kind of channel: enhancement.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Transistor: N-MOSFET x2; TRENCH POWER LV; unipolar; 30V; 9.6A
Type of transistor: N-MOSFET x2
Technology: TRENCH POWER LV
Polarisation: unipolar
Drain-source voltage: 30V
Drain current: 9.6A
Pulsed drain current: 50A
Power dissipation: 2.5W
Case: SOP8
Gate-source voltage: ±20V
On-state resistance: 15mΩ