Produkte > YINGJIAO > YSD15S-2400630
YSD15S-2400630
YSD15S-2400630 YINGJIAO
YSD_15S.pdf
Hersteller: YINGJIAO
Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 15W; 24VDC; 630mA; OUT: 1
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for DIN rail
Output voltage: 24V DC
Power: 15W
Body dimensions: 18x90x58mm
Supply voltage: 90...264V AC
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Efficiency: 86%
Manufacturer series: YSD-S
Operating temperature: -20...70°C
Electrical connection: terminal block
Caution!: rated parameters obtained at full load
Output current: 0.63A
Number of outputs: 1
Mounting: for DIN rail mounting
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YSD15S-2400630 YINGJIAO
Category: Din Rail Mounting Power Supplies, Description: Power supply: switching; for DIN rail; 15W; 24VDC; 630mA; OUT: 1, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for DIN rail, Output voltage: 24V DC, Power: 15W, Body dimensions: 18x90x58mm, Supply voltage: 90...264V AC, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Efficiency: 86%, Manufacturer series: YSD-S, Operating temperature: -20...70°C, Electrical connection: terminal block, Caution!: rated parameters obtained at full load, Output current: 0.63A, Number of outputs: 1, Mounting: for DIN rail mounting.
Weitere Produktangebote YSD15S-2400630
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
YSD15S-2400630 YSD15S-2400630 Hersteller : NINGHAI YINGJIAO ELECTRIC YSD15S_datasheet.pdf AC/DC, 15W, Вхід: 90-264VAC/120-370VDC, Вихід: 24V/0.63А, DIN-rail Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт