Z3SMC100
Z3SMC100 Diotec Semiconductor AG
Hersteller: Diotec Semiconductor AG
Description: ZENER, SMC, 100V, 3W, 5%
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 100 V
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Supplier Device Package: SMC (DO-214AB)
Power - Max: 3 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 50 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Z3SMC100 Diotec Semiconductor AG
Description: ZENER, SMC, 100V, 3W, 5%, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 100 V, Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms, Supplier Device Package: SMC (DO-214AB), Power - Max: 3 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 50 V.