Produkte > NKK SWITCHES > ZE256-234E-MTR2000
ZE256-234E-MTR2000
ZE256-234E-MTR2000 NKK Switches
NKK switches_10-4-2023_SeriesZE_TouchScreens.pdf
Hersteller: NKK Switches
Touch Sensor Development Tools CONTROLLER MULTI TOUCH 10.1
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ZE256-234E-MTR2000 NKK Switches
Description: MULTI-TOUCH CONTROLLER, FOR 10.1, Packaging: Tray, Size / Dimension: 2.56" L x 1.38" W (65mm x 35mm), Voltage - Input: 4.75V ~ 5.25V, Interface: USB, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Touchscreen: 4 Wire Resistive.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Size / Dimension: 2.56" L x 1.38" W (65mm x 35mm)
Voltage - Input: 4.75V ~ 5.25V
Interface: USB
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C