ZMY10-GS18
ZMY10-GS18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
zmy3v9.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 10V 1W DO213AB
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-213AB, MELF (Glass)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V
Impedance (Max) (Zzt): 4 Ohms
Supplier Device Package: DO-213AB
Part Status: Active
Power - Max: 1 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 7.5 V
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ZMY10-GS18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 10V 1W DO213AB, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AB, MELF (Glass), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V, Impedance (Max) (Zzt): 4 Ohms, Supplier Device Package: DO-213AB, Part Status: Active, Power - Max: 1 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 7.5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ZMY10-GS18 ZMY10-GS18 Hersteller : Vishay Semiconductors zmy3v9.pdf Zener Diodes 10 Volt 1 Watt 10%
auf Bestellung 18882 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
ZMY10-GS18 ZMY10-GS18 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division zmy3v9.pdf Description: DIODE ZENER 10V 1W DO213AB
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C
Impedance (Max) (Zzt): 4 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 1 W