ZMY15-GS18
ZMY15-GS18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
zmy3v9.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 15V 1W DO213AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-213AB, MELF (Glass)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V
Impedance (Max) (Zzt): 9 Ohms
Supplier Device Package: DO-213AB
Part Status: Active
Power - Max: 1 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 11 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ZMY15-GS18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 15V 1W DO213AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-213AB, MELF (Glass), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V, Impedance (Max) (Zzt): 9 Ohms, Supplier Device Package: DO-213AB, Part Status: Active, Power - Max: 1 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 11 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ZMY15-GS18 ZMY15-GS18 Hersteller : Vishay Semiconductors zmy3v9.pdf Zener Diodes 15 Volt 1 Watt 10%
auf Bestellung 4423 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
ZMY15-GS18 ZMY15-GS18 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division zmy3v9.pdf Description: DIODE ZENER 15V 1W DO213AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C
Impedance (Max) (Zzt): 9 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 1 W
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 27
ZMY15-GS18 ZMY15-GS18 Hersteller : Vishay zmy3v9.pdf Diode Zener Single 15V 7% 1000mW 2-Pin MELF T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
ZMY15-GS18 Hersteller : Vishay zmy3v9.pdf 15V 5%, 1W, DO-213AB (MELF) (SMD) Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт