ZMY20-GS08
ZMY20-GS08 Vishay Semiconductors
zmy3v9.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Zener Diodes 20 Volt 1 Watt 10%
auf Bestellung 10518 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ZMY20-GS08 Vishay Semiconductors
Description: DIODE ZENER 20V 1W DO213AB, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AB, MELF (Glass), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V, Impedance (Max) (Zzt): 12 Ohms, Supplier Device Package: DO-213AB, Grade: Automotive, Power - Max: 1 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 15 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ZMY20-GS08 ZMY20-GS08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division zmy3v9.pdf Description: DIODE ZENER 20V 1W DO213AB
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-213AB, MELF (Glass)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V
Impedance (Max) (Zzt): 12 Ohms
Supplier Device Package: DO-213AB
Grade: Automotive
Power - Max: 1 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 15 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 1485 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 26
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C
Impedance (Max) (Zzt): 12 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 1 W