ZMY36-GS18
ZMY36-GS18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
zmy3v9.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 36V 1W DO213AB
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 36 V
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Supplier Device Package: DO-213AB
Grade: Automotive
Power - Max: 1 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 27 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ZMY36-GS18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 36V 1W DO213AB, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AB, MELF (Glass), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 36 V, Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms, Supplier Device Package: DO-213AB, Grade: Automotive, Power - Max: 1 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 27 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ZMY36-GS18 ZMY36-GS18 Hersteller : Vishay zmy3v9.pdf Diode Zener Single 36V 6% 1000mW 2-Pin MELF Glass T/R
auf Bestellung 771 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 475
ZMY36-GS18 ZMY36-GS18 Hersteller : Vishay Semiconductors zmy3v9.pdf Zener Diodes 36 Volt 1 Watt 10%
auf Bestellung 7136 Stücke:
Mindestbestellmenge: 9
ZMY36-GS18 ZMY36-GS18 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division zmy3v9.pdf Description: DIODE ZENER 36V 1W DO213AB
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 1 W
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 39
auf Bestellung 771 Stücke: