ZMY51-GS18
ZMY51-GS18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
zmy3v9.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 51V 1W DO213AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-213AB, MELF (Glass)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 51 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: DO-213AB
Grade: Automotive
Power - Max: 1 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 38 V
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ZMY51-GS18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 51V 1W DO213AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-213AB, MELF (Glass), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 51 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: DO-213AB, Grade: Automotive, Power - Max: 1 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 38 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote ZMY51-GS18
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ZMY51-GS18 ZMY51-GS18 Hersteller : Vishay Semiconductors zmy3v9.pdf Zener Diodes 51 Volt 1 Watt 10%