ZMY56-GS08
ZMY56-GS08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
zmy3v9.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 56V 1W DO213AB
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 56 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: DO-213AB
Grade: Automotive
Power - Max: 1 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 42 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ZMY56-GS08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 56V 1W DO213AB, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AB, MELF (Glass), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 56 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: DO-213AB, Grade: Automotive, Power - Max: 1 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 42 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ZMY56-GS08 ZMY56-GS08 Hersteller : Vishay Semiconductors zmy3v9.pdf Zener Diodes 56 Volt 1 Watt 10%
auf Bestellung 2978 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
ZMY56-GS08 ZMY56-GS08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division zmy3v9.pdf Description: DIODE ZENER 56V 1W DO213AB
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C
Grade: Automotive
Power - Max: 1 W
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 28
ZMY56-GS08 ZMY56-GS08 Hersteller : Vishay zmy3v9.pdf Diode Zener Single 56V 7% 1000mW 2-Pin MELF Glass T/R
Produkt ist nicht verfügbar
ZMY56-GS08 Hersteller : Vishay zmy3v9.pdf 56V, 1W, 5%, DO213AB (MELF) (SMD) Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт