ZMY6V2-GS18
ZMY6V2-GS18 Vishay Semiconductors
zmy3v9.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Zener Diodes 6.2 Volt 1 Watt 10%
auf Bestellung 3512 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ZMY6V2-GS18 Vishay Semiconductors
Description: DIODE ZENER 6.2V 1W DO213AB, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AB, MELF (Glass), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 2 Ohms, Supplier Device Package: DO-213AB, Grade: Automotive, Power - Max: 1 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 2 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ZMY6V2-GS18 ZMY6V2-GS18 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division zmy3v9.pdf Description: DIODE ZENER 6.2V 1W DO213AB
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 2 Ohms
Supplier Device Package: DO-213AB
Grade: Automotive
Power - Max: 1 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 2 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 845 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 27
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C
Impedance (Max) (Zzt): 2 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 1 W