ZPY10-TAP Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 10V 1.3W DO41
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V
Impedance (Max) (Zzt): 2 Ohms
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Grade: Automotive
Power - Max: 1.3 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 7.5 V
Qualification: AEC-Q101
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ZPY10-TAP Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 10V 1.3W DO41, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V, Impedance (Max) (Zzt): 2 Ohms, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Grade: Automotive, Power - Max: 1.3 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 7.5 V, Qualification: AEC-Q101.
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ZPY10-TAP | Hersteller : Vishay Semiconductors |
Zener Diodes 10 Volt 1.3 Watt 5% |
auf Bestellung 22390 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
ZPY10TAP | Hersteller : Vishay |
Diode Zener Single 10V 6% 1300mW 2-Pin DO-41 Ammo |
Produkt ist nicht verfügbar |
ZPY10-TAP | Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division |