Produkte > VISHAY > ZPY11-TAP
ZPY11-TAP
ZPY11-TAP Vishay
zpy3v9.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Zener Single 11V 5% 1300mW 2-Pin DO-41 Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ZPY11-TAP Vishay
Description: DIODE ZENER 11V 1.3W DO41, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 11 V, Impedance (Max) (Zzt): 3 Ohms, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Part Status: Active, Power - Max: 1.3 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 8.5 V.
Weitere Produktangebote ZPY11-TAP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ZPY11-TAP ZPY11-TAP Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division zpy3v9.pdf Description: DIODE ZENER 11V 1.3W DO41
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 11 V
Impedance (Max) (Zzt): 3 Ohms
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Part Status: Active
Power - Max: 1.3 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 8.5 V
Produkt ist nicht verfügbar
ZPY11-TAP ZPY11-TAP Hersteller : Vishay Semiconductors zpy3v9.pdf Zener Diodes 11 Volt 1.3 Watt 5%