ZPY82-TAP
ZPY82-TAP Vishay Semiconductors
zpy3v9-1767592.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Zener Diodes 82 Volt 1.3 Watt 5%
auf Bestellung 13012 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ZPY82-TAP Vishay Semiconductors
Description: DIODE ZENER 82V 1.3W DO204AL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 82 V, Impedance (Max) (Zzt): 1 Ohms, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Grade: Automotive, Power - Max: 1.3 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 6 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote ZPY82-TAP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ZPY82-TAP ZPY82-TAP Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division zpy3v9.pdf Description: DIODE ZENER 82V 1.3W DO204AL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 82 V
Impedance (Max) (Zzt): 1 Ohms
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Grade: Automotive
Power - Max: 1.3 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 6 V