Produkte > ZWS > ZWS100PF-24
ZWS100PF-24
zws-pf_j.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ZWS100PF-24
Description: AC/DC CONVERTER 24V 103W, Power (Watts): 103W, Features: Universal Input, Size / Dimension: 8.74" L x 2.44" W x 1.38" H (222.0mm x 62.0mm x 35.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 4.3 A.
Weitere Produktangebote ZWS100PF-24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ZWS100PF-24 Hersteller : TDK-Lambda Americas Inc zws-pf_j.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 103W
Power (Watts): 103W
Features: Universal Input
Size / Dimension: 8.74" L x 2.44" W x 1.38" H (222.0mm x 62.0mm x 35.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 4.3 A