0201ZJR15PBSTR\500 KYOCERA AVX
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP THIN FILM 0.15PF 10V 0201
Tolerance: ±0.02pF
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm)
Capacitance: 0.15 pF
Voltage - Rated: 10 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0201ZJR15PBSTR\500 KYOCERA AVX
Description: CAP THIN FILM 0.15PF 10V 0201, Tolerance: ±0.02pF, Features: RF, High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm), Capacitance: 0.15 pF, Voltage - Rated: 10 V.
Preis | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0201ZJR15PBSTR500 | Hersteller : KYOCERA AVX Components |
Cap Silicon 0.15pF 10V 0±30ppm/°C 0.02pF SMD 0201 125°C T/R |
auf Bestellung 500 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
0201ZJR15PBSTR\500 | Hersteller : KYOCERA AVX |
Description: CAP THIN FILM 0.15PF 10V 0201Tolerance: ±0.02pF Features: RF, High Q, Low Loss Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 0201 (0603 Metric) Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm) Capacitance: 0.15 pF Voltage - Rated: 10 V |
auf Bestellung 1510 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
auf Bestellung 11 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
0201ZJR15PBSTR500 | Hersteller : AVX |
Silicon RF Capacitors / Thin Film 10V 0.15pF .02pFT ThinFilm 0201 |
auf Bestellung 1730 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |