Produkte > MURATA ELECTRONICS > LQW18AN12NG80D
LQW18AN12NG80D
LQW18AN12NG80D Murata Electronics
JELF243A-0102.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Description: FIXED IND 12NH 1.5A 0.064OHM SMD
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.065" L x 0.039" W (1.65mm x 0.99mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 64mOhm Max
Q @ Freq: 37 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 5GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 12 nH
Current Rating (Amps): 1.5 A
auf Bestellung 24000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQW18AN12NG80D Murata Electronics
Description: FIXED IND 12NH 1.5A 0.064OHM SMD, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.065" L x 0.039" W (1.65mm x 0.99mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 64mOhm Max, Q @ Freq: 37 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 5GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 12 nH, Current Rating (Amps): 1.5 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LQW18AN12NG80D LQW18AN12NG80D Hersteller : Murata lqw18an12ng80.pdf Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.012uH 2% 100MHz 37Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.064Ohm DCR 0603 T/R
auf Bestellung 3894 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 931
Mindestbestellmenge: 878
LQW18AN12NG80D LQW18AN12NG80D Hersteller : Murata Electronics JELF243A_0102.pdf RF Inductors - SMD 12 NH 2%
Mindestbestellmenge: 14
LQW18AN12NG80D LQW18AN12NG80D Hersteller : Murata Electronics JELF243A-0102.pdf Description: FIXED IND 12NH 1.5A 0.064OHM SMD
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 37 @ 250MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 12 nH
Current Rating (Amps): 1.5 A
Mindestbestellmenge: 59
12nH 2% 0603 (LQW18AN12NG80D) індуктивність
Produktcode: 205795
Produkt ist nicht verfügbar