Produkte > MURATA > LQW18AN18NG8ZD
LQW18AN18NG8ZD
LQW18AN18NG8ZD Murata
lqw18an18ng8z.pdf
Hersteller: Murata
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.018uH 2% 100MHz 40Q-Factor Non Magnetic 1.4A 0.075Ohm DCR 0603 T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 2085 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1308
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQW18AN18NG8ZD Murata
Description: FIXED IND 18NH 1.4A 75 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.065" L x 0.039" W (1.65mm x 0.99mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 75mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 4.6GHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 18 nH, Current Rating (Amps): 1.4 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LQW18AN18NG8ZD LQW18AN18NG8ZD Hersteller : Murata Electronics JELF243A-9133.pdf Description: FIXED IND 18NH 1.4A 75 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.065" L x 0.039" W (1.65mm x 0.99mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 75mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 4.6GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 18 nH
Current Rating (Amps): 1.4 A
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
LQW18AN18NG8ZD LQW18AN18NG8ZD Hersteller : Murata lqw18an18ng8z.pdf Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.018uH 2% 100MHz 40Q-Factor Non Magnetic 1.4A 0.075Ohm DCR 0603 T/R Automotive AEC-Q200
Mindestbestellmenge: 947
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 40 @ 250MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 18 nH
Current Rating (Amps): 1.4 A
Mindestbestellmenge: 63
LQW18AN18NG8ZD LQW18AN18NG8ZD Hersteller : Murata Electronics JELF243A_9133-1518463.pdf RF Inductors - SMD 18 NH 2%
Mindestbestellmenge: 8
18nH 2% 0603 (LQW18AN18NG8ZD) індуктивність
Produktcode: 205796
Produkt ist nicht verfügbar