2EZ22D5DO41E3
2EZ22D5DO41E3 Microsemi Corporation
Hersteller: Microsemi Corporation
Description: DIODE ZENER 22V 2W DO204AL
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V
Impedance (Max) (Zzt): 12 Ohms
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Power - Max: 2 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 16.7 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2EZ22D5DO41E3 Microsemi Corporation
Description: DIODE ZENER 22V 2W DO204AL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V, Impedance (Max) (Zzt): 12 Ohms, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Power - Max: 2 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 16.7 V.
Weitere Produktangebote 2EZ22D5DO41E3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2EZ22D5DO41E3 2EZ22D5DO41E3 Hersteller : Microsemi Corporation Description: DIODE ZENER 22V 2W DO204AL
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 12 Ohms
Power - Max: 2 W