Produkte > NEXPERIA USA INC. > 74LVC1G32GW,165
74LVC1G32GW,165
74LVC1G32GW,165 Nexperia USA Inc.
74LVC1G32.pdf
Hersteller: Nexperia USA Inc.
Description: IC GATE OR 1CH 2-INP 5TSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: OR Gate
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Current - Output High, Low: 32mA, 32mA
Number of Inputs: 2
Supplier Device Package: 5-TSSOP
Input Logic Level - High: 1.7V ~ 2V
Input Logic Level - Low: 0.7V ~ 0.8V
Max Propagation Delay @ V, Max CL: 4ns @ 5V, 50pF
Number of Circuits: 1
Current - Quiescent (Max): 4 µA
Produktbewertung abgeben
Technische Details 74LVC1G32GW,165 Nexperia USA Inc.
Description: IC GATE OR 1CH 2-INP 5TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353, Mounting Type: Surface Mount, Logic Type: OR Gate, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V, Current - Output High, Low: 32mA, 32mA, Number of Inputs: 2, Supplier Device Package: 5-TSSOP, Input Logic Level - High: 1.7V ~ 2V, Input Logic Level - Low: 0.7V ~ 0.8V, Max Propagation Delay @ V, Max CL: 4ns @ 5V, 50pF, Number of Circuits: 1, Current - Quiescent (Max): 4 µA.