Produkte > NXP USA INC. > A2T21S260-12SR3
A2T21S260-12SR3 NXP USA Inc.
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V NI780
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: NI-780-2S2L
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.17GHz
Power - Output: 65W
Gain: 18.7dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: NI-780-2S2L
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 1.2 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A2T21S260-12SR3 NXP USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V NI780, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: NI-780-2S2L, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2.17GHz, Power - Output: 65W, Gain: 18.7dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: NI-780-2S2L, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 1.2 A.
Weitere Produktangebote A2T21S260-12SR3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
A2T21S260-12SR3 Hersteller : NXP / Freescale A2T21S260-12S-1125835.pdf RF MOSFET Transistors Airfast RF Power LDMOS Transistor 2110-2170 MHz, 65 W Avg., 28 V