Produkte > NXP USA INC. > A3I20X050GNR1
A3I20X050GNR1 NXP USA Inc.
A3I20X050N.pdf
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: AIRFAST RF LDMOS WIDEBAND INTEGR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: OM-400G-8
Current Rating (Amps): 10µA
Frequency: 1.8GHz ~ 2.2GHz
Configuration: Dual
Power - Output: 6.3W
Gain: 29.3dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: OM-400G-8
Part Status: Active
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 145 mA
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply: 20V ~ 32V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details A3I20X050GNR1 NXP USA Inc.
Description: AIRFAST RF LDMOS WIDEBAND INTEGR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: OM-400G-8, Current Rating (Amps): 10µA, Frequency: 1.8GHz ~ 2.2GHz, Configuration: Dual, Power - Output: 6.3W, Gain: 29.3dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: OM-400G-8, Part Status: Active, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 145 mA, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Supply: 20V ~ 32V.
Weitere Produktangebote A3I20X050GNR1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
A3I20X050GNR1 Hersteller : NXP Semiconductors A3I20X050N.pdf RF Amplifier Airfast RF LDMOS Wideband Integrated Power Amplifier, 1800-2200 MHz, 6.3 W Avg., 28 V