Produkte > NXP USA INC. > AFT05MS031NR1
AFT05MS031NR1
AFT05MS031NR1 NXP USA Inc.
AFT05MS031N.pdf
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 13.6V TO270-2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-270AA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 520MHz
Power - Output: 31W
Gain: 17.7dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: TO-270-2
Part Status: Active
Voltage - Rated: 40 V
Voltage - Test: 13.6 V
Current - Test: 10 mA
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AFT05MS031NR1 NXP USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 13.6V TO270-2, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-270AA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 520MHz, Power - Output: 31W, Gain: 17.7dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: TO-270-2, Part Status: Active, Voltage - Rated: 40 V, Voltage - Test: 13.6 V, Current - Test: 10 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AFT05MS031NR1 AFT05MS031NR1 Hersteller : NXP Semiconductors 18078957672894aft05ms031n.pdf Trans RF FET N-CH 40V 3-Pin TO-270 T/R
auf Bestellung 326 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
auf Bestellung 3000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
auf Bestellung 33 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
AFT05MS031NR1 AFT05MS031NR1 Hersteller : NXP USA Inc. AFT05MS031N.pdf Description: RF MOSFET LDMOS 13.6V TO270-2
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-270AA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 520MHz
Power - Output: 31W
Gain: 17.7dB
Technology: LDMOS
Part Status: Active
Voltage - Rated: 40 V
Voltage - Test: 13.6 V
Current - Test: 10 mA
AFT05MS031NR1 AFT05MS031NR1 Hersteller : NXP Semiconductors AFT05MS031N.pdf RF MOSFET Transistors MV9 UHF 13.6V
auf Bestellung 741 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
AFT05MS031NR1 Hersteller : NXP AFT05MS031N.pdf RF Mosfet LDMOS 13.6V 10mA 520MHz 17.7dB 31W TO-270-2 Група товару: Транзистори Од. вим: шт