Produkte > AT2 > AT24C02N10SU2.7
AT24C02N10SU2.7
Hersteller:
auf Bestellung 90000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT24C02N10SU2.7
Description: IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 2Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 400 kHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: I2C, Access Time: 900 ns, Memory Organization: 256 x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT24C02N10SU2.7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT24C02N-10SU2.7 Hersteller : ATMEL 0540+
auf Bestellung 437 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT24C02N-10SU-2.7 Hersteller : ATMEL doc0180.pdf 09+
auf Bestellung 33018 Stücke:
AT24C02N-10SU-2.7 Hersteller : Atmel Semiconductor AT24C01A-02-04-08A-16A.pdf SO-8, Serial EEPROM, 256*8 (2K), Vcc=2.7V...5.5V, -40...+85 Група товару: Мікросхеми пам'яті Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
AT24C02N-10SU-2.7 AT24C02N-10SU-2.7 Hersteller : Microchip Technology doc0180.pdf Description: IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 2Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 400 kHz
Memory Format: EEPROM
Supplier Device Package: 8-SOIC
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Write Cycle Time - Word, Page: 5ms
Memory Interface: I2C
Access Time: 900 ns
Memory Organization: 256 x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
AT24C02N-10SU-2.7 AT24C02N-10SU-2.7 Hersteller : Microchip Technology / Atmel atmel_doc0180-1180509.pdf EEPROM SERIAL EEPROM, 2K (256 X 8), 2-WIRE, 1M CYCLES - 10MS, 8 SOIC, IND TEMP, GREEN, 2.7V