AT24C02N10SU2.7
Hersteller:
auf Bestellung 90000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT24C02N10SU2.7
Description: IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 2Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 400 kHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: I2C, Access Time: 900 ns, Memory Organization: 256 x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT24C02N10SU2.7
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
| AT24C02N-10SU2.7 | Hersteller : ATMEL | 0540+ |
auf Bestellung 437 Stücke: Lieferzeit 21-28 Tag (e) |
| AT24C02N-10SU-2.7 | Hersteller : ATMEL |
auf Bestellung 33018 Stücke: Lieferzeit 21-28 Tag (e) |
| AT24C02N-10SU-2.7 | Hersteller : Atmel Semiconductor |
SO-8, Serial EEPROM, 256*8 (2K), Vcc=2.7V...5.5V, -40...+85 Група товару: Мікросхеми пам'яті Од. вим: шт |
Produkt ist nicht verfügbar |
AT24C02N-10SU-2.7 | Hersteller : Microchip Technology |
Produkt ist nicht verfügbar |
AT24C02N-10SU-2.7 | Hersteller : Microchip Technology / Atmel |
EEPROM SERIAL EEPROM, 2K (256 X 8), 2-WIRE, 1M CYCLES - 10MS, 8 SOIC, IND TEMP, GREEN, 2.7V |