Produkte > ATMEL > AT24C08AN-10SI-2.7
AT24C08AN-10SI-2.7 ATMEL
AT24C02A%2C%2004A%2C%2008A.pdf
Hersteller: ATMEL
IC SEEPROM 8K 2.7V SO-8
auf Bestellung 53 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT24C08AN-10SI-2.7 ATMEL
Description: IC EEPROM 8KBIT I2C 400KHZ 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 8Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 400 kHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: I2C, Access Time: 4.5 µs, Memory Organization: 1K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT24C08AN-10SI-2.7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT24C08AN10SI2.7 Hersteller : ATMEL
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT24C08AN-10SI2.7 Hersteller : ATMEL 09+
auf Bestellung 141 Stücke:
AT24C08AN-10SI-2.7 AT24C08AN-10SI-2.7 Hersteller : Microchip Technology AT24C02A%2C%2004A%2C%2008A.pdf Description: IC EEPROM 8KBIT I2C 400KHZ 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 8Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 400 kHz
Memory Format: EEPROM
Supplier Device Package: 8-SOIC
Write Cycle Time - Word, Page: 5ms
Memory Interface: I2C
Access Time: 4.5 µs
Memory Organization: 1K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
AT24C08AN-10SI-2.7 AT24C08AN-10SI-2.7 Hersteller : Microchip Technology / Atmel AT24C02A%2C%2004A%2C%2008A.pdf EEPROM SERIAL EEPROM, 8K (1024 X 8), 2-WIRE, 1M CYCLES - 10MS, 8 SOIC, IND TEMP, 2.7V