Produkte > ATMEL > AT24C16AN10SU2.7
AT24C16AN10SU2.7 ATMEL
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 2885 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AT24C16AN10SU2.7 ATMEL
Description: IC EEPROM 16KBIT I2C 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 16Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 400 kHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: I2C, Access Time: 4.5 µs, Memory Organization: 2K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AT24C16AN10SU2.7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AT24C16AN-10SU2.7 Hersteller : ATMEL 09+
auf Bestellung 218 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AT24C16AN-10SU-2.7 Hersteller : ATMEL doc0180.pdf 2009+
auf Bestellung 52890 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 400 kHz