B81123C1102M189 EPCOS
Hersteller: EPCOS
Cap Film Suppression Y1 0.001uF 500VAC PP 20%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial 15mm 110°C T/R Automotive AEC-Q200
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B81123C1102M189 EPCOS
Description: CAP FILM 1000PF 20% 500VAC RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: 85C/85% Humidity, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Y1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 500V, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 1000 pF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm).
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||||||||
B81123C1102M189 | Hersteller : EPCOS |
auf Bestellung 1297 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
B81123C1102M189 | Hersteller : TDK |
B81123C1102M189 | Hersteller : EPCOS / TDK |
Category: THT Film CapacitorsDescription: Capacitor: polypropylene; Y1; 1nF; 3kVDC; 500VAC; 18x10.5x5mm; THT Type of capacitor: polypropylene Mounting: THT Kind of capacitor: Y1 Capacitance: 1nF Body dimensions: 18x10.5x5mm Terminal pitch: 15mm Lead length: 6mm Tolerance: ±20% Operating voltage: 3kV DC Max. operating voltage: 500V AC Pulse resistance: 3kV/μs Climate class: 40/110/56; IEC 60068-1 Kind of package: reel |
auf Bestellung 171 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
Description: CAP FILM 1000PF 20% 500VAC RADPackaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±20% Features: 85C/85% Humidity Package / Case: Radial Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -40°C ~ 110°C Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression Lead Spacing: 0.591" (15.00mm) Termination: PC Pins Ratings: AEC-Q200, Y1 Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized Voltage Rating - AC: 500V Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm) Capacitance: 1000 pF Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) |
| B81123-C1102-M189 |
auf Bestellung 903 Stücke: Lieferzeit 21-28 Tag (e) |
Produkt ist nicht verfügbar |
Produkt ist nicht verfügbar |
Safety Capacitors 0.001uF 500Vac 20% Class Y1 |