Produkte > EPCOS > B81123C1102M189
B81123C1102M189
B81123C1102M189 EPCOS
y1_b81123.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film Suppression Y1 0.001uF 500VAC PP 20%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial 15mm 110°C T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 57200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1300
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B81123C1102M189 EPCOS
Description: CAP FILM 1000PF 20% 500VAC RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: 85C/85% Humidity, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Y1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 500V, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 1000 pF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B81123C1102M189 B81123C1102M189 Hersteller : EPCOS y1_b81123.pdf Cap Film Suppression Y1 0.001uF 500VAC PP 20%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial 15mm 110°C T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 1297 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 321
Mindestbestellmenge: 317
B81123C1102M189 B81123C1102M189 Hersteller : TDK Y1_B81123.pdf Description: CAP FILM 1000PF 20% 500VAC RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: 85C/85% Humidity
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200, Y1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 500V
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 1000 pF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Mindestbestellmenge: 1300
B81123C1102M189 B81123C1102M189 Hersteller : EPCOS / TDK Y1_B81123.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; Y1; 1nF; 3kVDC; 500VAC; 18x10.5x5mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Mounting: THT
Kind of capacitor: Y1
Capacitance: 1nF
Body dimensions: 18x10.5x5mm
Terminal pitch: 15mm
Lead length: 6mm
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 3kV DC
Max. operating voltage: 500V AC
Pulse resistance: 3kV/μs
Climate class: 40/110/56; IEC 60068-1
Kind of package: reel
auf Bestellung 171 Stücke:
Mindestbestellmenge: 85
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: 85C/85% Humidity
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200, Y1
Voltage Rating - AC: 500V
Capacitance: 1000 pF
Mindestbestellmenge: 12
B81123-C1102-M189
auf Bestellung 903 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
B81123C1102M189 B81123C1102M189 Hersteller : EPCOS / TDK Y1_B81123.pdf Safety Capacitors 0.001uF 500Vac 20% Class Y1