Produkte > NXP > BUK1M200-50SGTD,11
BUK1M200-50SGTD,11 NXP
BUK1M200-50SGTD.pdf
Hersteller: NXP
Група товару: Транзистори Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BUK1M200-50SGTD,11 NXP
Description: IC PWR DRIVER N-CHANNEL 1:1 20SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Output Type: N-Channel, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 4, Interface: On/Off, Switch Type: General Purpose, Operating Temperature: 150°C (TJ), Output Configuration: Low Side, Rds On (Typ): 150mOhm, Input Type: Non-Inverting, Voltage - Load: 50V (Max), Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required, Current - Output (Max): 2.7A, Ratio - Input:Output: 1:1, Supplier Device Package: 20-SO, Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage.
Weitere Produktangebote BUK1M200-50SGTD,11
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Output Type: N-Channel
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 4
Interface: On/Off
Switch Type: General Purpose
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Output Configuration: Low Side
Rds On (Typ): 150mOhm
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 50V (Max)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required
Current - Output (Max): 2.7A