BZT52C15S-WJ NextGen Components
Hersteller: NextGen Components
Description: DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 200 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 11 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZT52C15S-WJ NextGen Components
Description: DIODE ZENER 15V 200MW SOD323, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V, Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Power - Max: 200 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 11 V.
Preis | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BZT52C15S(WJ) | Hersteller : JSMSEMI |
0,2W; 10,5V packaging: tape&reel BZT52C15S SOD-323 JSMICRO DZ BZT52C15S JSM Anzahl je Verpackung: 1000 Stücke |
auf Bestellung 3000 Stücke: Lieferzeit 7-14 Tag (e) |