Produkte > NXP USA INC. > BZV49-C3V9115
BZV49-C3V9115
BZV49-C3V9115 NXP USA Inc.
BZV49_SERIES.pdf
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: DIODE ZENER 3.3V 1W 5% UNIDIR
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-243AA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: SOT-89
Part Status: Active
Power - Max: 1 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 50 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V
auf Bestellung 2335 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1674
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZV49-C3V9115 NXP USA Inc.
Description: DIODE ZENER 3.3V 1W 5% UNIDIR, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-243AA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V, Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms, Supplier Device Package: SOT-89, Part Status: Active, Power - Max: 1 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 50 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V.