Produkte > NXP/NEXPERIA/WE-EN > BZX284-C4V7,115
BZX284-C4V7,115 NXP/Nexperia/We-En
BZX84_Philips.pdf
Hersteller: NXP/Nexperia/We-En
Anzahl je Verpackung: 3000 Stücke
verfügbar 2 Stücke:
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX284-C4V7,115 NXP/Nexperia/We-En
Description: DIODE ZENER 4.7V 400MW SOD110, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-110, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: SOD-110, Power - Max: 400 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 2 V.
Weitere Produktangebote BZX284-C4V7,115
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX284-C4V7,115 BZX284-C4V7,115 Hersteller : NXP USA Inc. BZX284.pdf Description: DIODE ZENER 4.7V 400MW SOD110
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-110
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SOD-110
Power - Max: 400 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 2 V
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-110
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Power - Max: 400 mW