Produkte > NXP USA INC. > BZX79-B68,133
BZX79-B68,133 NXP USA Inc.
PHGLS19463-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: DIODE ZENER 68V 400MW ALF2
Tolerance: ±2%
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 68 V
Impedance (Max) (Zzt): 240 Ohms
Supplier Device Package: ALF2
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 47.6 V
auf Bestellung 119000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX79-B68,133 NXP USA Inc.
Description: DIODE ZENER 68V 400MW ALF2, Tolerance: ±2%, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 68 V, Impedance (Max) (Zzt): 240 Ohms, Supplier Device Package: ALF2, Part Status: Active, Power - Max: 400 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 47.6 V.