Produkte > ONSEMI > BZX79C2V7-T50A
BZX79C2V7-T50A
BZX79C2V7-T50A onsemi
BZX79C2V4-D.PDF
Hersteller: onsemi
Description: DIODE ZENER 2.7V 500MW DO35
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: DO-35
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 75 µA @ 1 V
auf Bestellung 25000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX79C2V7-T50A onsemi
Description: DIODE ZENER 2.7V 500MW DO35, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: DO-35, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 75 µA @ 1 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX79C2V7-T50A BZX79C2V7-T50A Hersteller : onsemi BZX79C2V4-D.PDF Zener Diodes Zener Diode
auf Bestellung 11200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Mindestbestellmenge: 16
BZX79C2V7-T50A BZX79C2V7-T50A Hersteller : onsemi BZX79C2V4-D.PDF Description: DIODE ZENER 2.7V 500MW DO35
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Supplier Device Package: DO-35
Power - Max: 500 mW
Mindestbestellmenge: 100
BZX79C2V7_T50A BZX79C2V7_T50A Hersteller : Fairchild Semiconductor BZX79C10.pdf Description: DIODE ZENER 2.7V 500MW DO35