BZX84B4V7 Diotec Semiconductor AG
Hersteller: Diotec Semiconductor AG
Description: ZENER, SOT-23, 4.7V, 0.3W, 2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236)
Power - Max: 300 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 2 V
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84B4V7 Diotec Semiconductor AG
Description: ZENER, SOT-23, 4.7V, 0.3W, 2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236), Power - Max: 300 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 2 V.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BZX84B4V7 | Hersteller : Diotec Semiconductor |
Diode Zener Single 4.7V 2% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R |
auf Bestellung 9000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
Zener Diodes Zener, SOT-23, 4.7V, 0.3W, 2% |
Description: ZENERDIODE,SOT-23,4.7V,0.3W,2%Packaging: Strip Tolerance: ±2% Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ) Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236) Power - Max: 300 mW Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 2 V |
| BZX84-B4V7 | Hersteller : PHILIPS |
Produkt ist nicht verfügbar |