BZX84B4V7
BZX84B4V7 Diotec Semiconductor AG
bzx84b2v4.pdf
Hersteller: Diotec Semiconductor AG
Description: ZENER, SOT-23, 4.7V, 0.3W, 2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236)
Power - Max: 300 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 2 V
auf Bestellung 21000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BZX84B4V7 Diotec Semiconductor AG
Description: ZENER, SOT-23, 4.7V, 0.3W, 2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236), Power - Max: 300 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 2 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BZX84B4V7 BZX84B4V7 Hersteller : Diotec Semiconductor bzx84b2v4.pdf Diode Zener Single 4.7V 2% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
BZX84B4V7 BZX84B4V7 Hersteller : Diotec Semiconductor bzx84b2v4.pdf bzx84b2v4.pdf Zener Diodes Zener, SOT-23, 4.7V, 0.3W, 2%
Mindestbestellmenge: 13
Packaging: Strip
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Power - Max: 300 mW
Mindestbestellmenge: 750
BZX84-B4V7 Hersteller : PHILIPS
Produkt ist nicht verfügbar