CDV30FF103JO3
CDV30FF103JO3 Cornell Dubilier - CDE
STD-DIPPED.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors MICA 10nF 1KV 5%
auf Bestellung 27 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDV30FF103JO3 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 10000PF 5% 1KV RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.819" L x 0.421" W (20.80mm x 10.70mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.437" (11.10mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.909" (23.10mm), Capacitance: 10000 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDV30FF103JO3 CDV30FF103JO3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles STD-DIPPED.pdf Description: CAP MICA 10000PF 5% 1KV RADIAL
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.819" L x 0.421" W (20.80mm x 10.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.437" (11.10mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.909" (23.10mm)
Capacitance: 10000 pF
Voltage - Rated: 1 kV
auf Bestellung 388 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CDV30FF103JO3 CDV30FF103JO3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor STD-DIPPED.pdf Mica Capacitors MICA 10nF 1KV 5%