Produkte > NXP USA INC. > CLF1G0035-100P
CLF1G0035-100P
CLF1G0035-100P NXP USA Inc.
www.digikey.comc
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: RF MOSFET HEMT 50V LDMOST
Packaging: Bulk
Package / Case: SOT-1228A
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 3.5GHz
Power - Output: 100W
Gain: 12.5dB
Technology: HEMT
Supplier Device Package: LDMOST
Voltage - Rated: 150 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 330 mA
auf Bestellung 965 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLF1G0035-100P NXP USA Inc.
Description: RF MOSFET HEMT 50V LDMOST, Packaging: Bulk, Package / Case: SOT-1228A, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 3.5GHz, Power - Output: 100W, Gain: 12.5dB, Technology: HEMT, Supplier Device Package: LDMOST, Voltage - Rated: 150 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 330 mA.
Weitere Produktangebote CLF1G0035-100P
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CLF1G0035-100P Hersteller : ROCHESTER ELECTRONICS www.digikey.comc Description: ROCHESTER ELECTRONICS - CLF1G0035-100P - CLF1G0035-100 - 100W RF POWER GAN HEMT