Weitere Produktangebote CM100DY-24A
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
CM100DY-24A Produktcode: 187855
zu Favoriten hinzufügen
Lieblingsprodukt
Transistoren > Transistoren IGBT, Leistungsmodule |
Produkt ist nicht verfügbar
| CM100DY-24A | Hersteller : Mitsubishi |
Силовой IGBT модуль, 2x100A,1200B Група товару: Силові IGBT-модулі Од. вим: шт |
Produkt ist nicht verfügbar |
| CM100DY-24A | Hersteller : Powerex |
CM100DY-24A | Hersteller : Powerex Inc. |
Description: IGBT MOD 1200V 100A 672WPackaging: Bulk Package / Case: Module Mounting Type: Chassis Mount Input: Standard Configuration: Half Bridge Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ) Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 3V @ 15V, 100A NTC Thermistor: No Supplier Device Package: Module Part Status: Discontinued at Digi-Key Current - Collector (Ic) (Max): 100 A Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1200 V Power - Max: 672 W Current - Collector Cutoff (Max): 1 mA Input Capacitance (Cies) @ Vce: 17.5 nF @ 10 V |