DS2Y-S-DC24V-H350
Produktcode: 165984
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Relais
Produkt ist nicht verfügbar
DS2Y-S-DC24V-H350 Hersteller : Panasonic Electric Works Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24VDC
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Produkt ist nicht verfügbar
DS2Y-S-DC24V-H350 Hersteller : Panasonic Industrial Devices Low Signal Relays - PCB
DS2Y-S-DC24V Hersteller : Panasonic mech_eng_ds2y.pdf PCB8, DPDT (2 Form C), 2A, -40...+70C Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
DS2Y-S-DC24V DS2Y-S-DC24V Hersteller : Panasonic Electric Works mech_eng_ds2y.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Approval Agency: CSA, UR
Load - Max Switching: 500VA, 440W
DS2Y-S-DC24V DS2Y-S-DC24V Hersteller : Panasonic Industrial Devices mech_eng_ds2y.pdf Low Signal Relays - PCB 2A 24VDC DPDT SEALED PCB