Produkte > NXP USA INC. > DSP56311VF150R2
DSP56311VF150R2
DSP56311VF150R2 NXP USA Inc.
DS_568_DSP56311.pdf
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: IC DSP 24BIT 150MHZ 196-BGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 196-LBGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: Host Interface, SSI, SCI
Type: Fixed Point
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TJ)
Non-Volatile Memory: ROM (576B)
On-Chip RAM: 384KB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.80V
Clock Rate: 150MHz
Supplier Device Package: 196-LBGA (15x15)
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSP56311VF150R2 NXP USA Inc.
Description: IC DSP 24BIT 150MHZ 196-BGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 196-LBGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Host Interface, SSI, SCI, Type: Fixed Point, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TJ), Non-Volatile Memory: ROM (576B), On-Chip RAM: 384KB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 1.80V, Clock Rate: 150MHz, Supplier Device Package: 196-LBGA (15x15), Part Status: Obsolete.