Produkte > NXP USA INC. > DSP56321VF200
DSP56321VF200
DSP56321VF200 NXP USA Inc.
FSCLS03825-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 24-EXT
Packaging: Bulk
Part Status: Active
Package / Case: 196-BGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: Host Interface, SSI, SCI
Type: Fixed Point
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TJ)
Non-Volatile Memory: ROM (576B)
On-Chip RAM: 576kB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.60V
Clock Rate: 200MHz
Supplier Device Package: 196-MAPBGA (15x15)
auf Bestellung 60 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSP56321VF200 NXP USA Inc.
Description: DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 24-EXT, Packaging: Bulk, Part Status: Active, Package / Case: 196-BGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Host Interface, SSI, SCI, Type: Fixed Point, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TJ), Non-Volatile Memory: ROM (576B), On-Chip RAM: 576kB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 1.60V, Clock Rate: 200MHz, Supplier Device Package: 196-MAPBGA (15x15).