Produkte > ON SEMICONDUCTOR > FAN1086M33X
FAN1086M33X
FAN1086M33X ON Semiconductor
3662943801591241fan1086.pdf
Hersteller: ON Semiconductor
LDO Regulator Pos 3.3V 1.5A 4-Pin(3+Tab) TO-263 T/R
auf Bestellung 41248 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 268
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FAN1086M33X ON Semiconductor
Description: IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO263-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-4, D2PAK (3 Leads + Tab), TO-263AA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 1.5A, Operating Temperature: 25°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 7.5V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: TO-263-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, PSRR: 72dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.5V @ 1.5A, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FAN1086M33X FAN1086M33X Hersteller : ON Semiconductor 3662943801591241fan1086.pdf LDO Regulator Pos 3.3V 1.5A 4-Pin(3+Tab) TO-263 T/R
auf Bestellung 4536 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 268
FAN1086M33X FAN1086M33X Hersteller : Fairchild Semiconductor FAIRS29506-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO263-3
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-263-4, D2PAK (3 Leads + Tab), TO-263AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1.5A
Operating Temperature: 25°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 7.5V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-263-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
PSRR: 72dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.5V @ 1.5A
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Mindestbestellmenge: 214
tariffCode: 85423990
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
FAN1086M33X FAN1086.pdf FAIRS29506-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
FAN1086M33X FAN1086M33X Hersteller : onsemi FAN1086.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO263-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1.5A
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 7.5V
Number of Regulators: 1
PSRR: 72dB (120Hz)
Produkt ist nicht verfügbar
FAN1086M33X FAN1086M33X Hersteller : onsemi / Fairchild fan1086-1192086.pdf LDO Voltage Regulators 1.5A 3.3V LDO Volt