Technische Details GNS1559MPF-100SMAM TE Connectivity
Description: ASSET TRACKING GNSS PUCK ANT, Packaging: Bulk, Features: Cable - 1m, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 1.559GHz ~ 1.606GHz, Applications: BEIDOU, GLONASS, GPS, LTE, Gain: 30.7dBic, 31.9dBic, 31.5dBic, Termination: SMA Male, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 3, VSWR: 2.1, 2.4, 1.8, Antenna Type: Puck, Height (Max): 0.587" (14.90mm), Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 1.561GHz, 1.575GHz, 1.601GHz, RF Family/Standard: Navigation, Part Status: Active.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GNS1559MPF-100SMAM | Hersteller : TE Connectivity Laird |
auf Bestellung 9 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
GNS1559MPF-100SMAM | Hersteller : TE Connectivity / Laird External Antennas |
Antennas GPS-GNSS ANT P-MOUNT |
auf Bestellung 4 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
GNS1559MPF100SMAM | Hersteller : Laird Connectivity | Antennas GNSS Puck Antenna; with 1m pigtail and SMA Male connector. 1559 1606 MHz; 31dB, 48mm dia. X 14.9mm tall. |