Produkte > TE CONNECTIVITY > GNS1559MPF-100SMAM
GNS1559MPF-100SMAM
GNS1559MPF-100SMAM TE Connectivity
Hersteller: TE Connectivity
Antennas GPS-GNSS ANT P-MOUNT
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GNS1559MPF-100SMAM TE Connectivity
Description: ASSET TRACKING GNSS PUCK ANT, Packaging: Bulk, Features: Cable - 1m, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 1.559GHz ~ 1.606GHz, Applications: BEIDOU, GLONASS, GPS, LTE, Gain: 30.7dBic, 31.9dBic, 31.5dBic, Termination: SMA Male, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 3, VSWR: 2.1, 2.4, 1.8, Antenna Type: Puck, Height (Max): 0.587" (14.90mm), Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 1.561GHz, 1.575GHz, 1.601GHz, RF Family/Standard: Navigation, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Features: Cable - 1m
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 1.559GHz ~ 1.606GHz
Applications: BEIDOU, GLONASS, GPS, LTE
Gain: 30.7dBic, 31.9dBic, 31.5dBic
Termination: SMA Male
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 3
VSWR: 2.1, 2.4, 1.8
Antenna Type: Puck
Height (Max): 0.587" (14.90mm)
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.561GHz, 1.575GHz, 1.601GHz
RF Family/Standard: Navigation
Part Status: Active
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
auf Bestellung 4 Stücke:
GNS1559MPF100SMAM GNS1559MPF100SMAM Hersteller : Laird Connectivity Antennas GNSS Puck Antenna; with 1m pigtail and SMA Male connector. 1559 1606 MHz; 31dB, 48mm dia. X 14.9mm tall.