Produkte > VISHAY > IL300-DEFG
IL300-DEFG
IL300-DEFG Vishay
doc83622.pdf
Hersteller: Vishay
Optocoupler DC-IN 1-CH Linear Photovoltaic DC-OUT 8-Pin PDIP Tube
auf Bestellung 76 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 76
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details IL300-DEFG Vishay
Description: OPTOISO 4.42KV 1CH PHVOLT 8-DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), Output Type: Photovoltaic, Linearized, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.25V, Input Type: DC, Current - Output / Channel: 70µA (Typ), Voltage - Isolation: 4420Vrms, Supplier Device Package: 8-DIP, Voltage - Output (Max): 500mV, Rise / Fall Time (Typ): 1µs, 1µs, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current - DC Forward (If) (Max): 60 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Optocoupler; THT; OUT: photodiode; 5.3kV; DIP8
Type of optocoupler: optocoupler
Mounting: THT
Kind of output: photodiode
Insulation voltage: 5.3kV
Case: DIP8
auf Bestellung 236 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
auf Bestellung 44 Stücke:
Mindestbestellmenge: 43
auf Bestellung 240 Stücke:
Mindestbestellmenge: 28
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: Photovoltaic, Linearized
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.25V
Input Type: DC
Current - Output / Channel: 70µA (Typ)
Voltage - Isolation: 4420Vrms
Supplier Device Package: 8-DIP
Voltage - Output (Max): 500mV
Rise / Fall Time (Typ): 1µs, 1µs
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current - DC Forward (If) (Max): 60 mA
auf Bestellung 12442 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
auf Bestellung 2255 Stücke:
IL300-DEFG IL300-DEFG Hersteller : VISHAY 4514560.pdf Description: VISHAY - IL300-DEFG - Optokoppler, 1 Kanal, DIP, 8 Pin(s), 4.42 kV
tariffCode: 85414900
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Anzahl der Kanäle: 1 Kanal
rohsCompliant: YES
Anzahl der Pins: 8Pin(s)
Isolationsspannung: 4.42kV
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
Bauform - Optokoppler: DIP
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 20 Stücke:
auf Bestellung 20 Stücke:
auf Bestellung 76 Stücke:
IL300-DEFG Hersteller : Vishay il300.pdf Single-Channel Linear Vce 50V Uiso 5,3kV K3=0,765-1,181 IL300-DEFG OOIL300defg