ILD55-X007
ILD55-X007 Vishay Semiconductors
ild55.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Transistor Output Optocouplers Photodarlington Out Dual CTR > 100%
auf Bestellung 1578 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ILD55-X007 Vishay Semiconductors
Description: OPTOISO 5.3KV 2CH DARL 8SMD, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SMD, Gull Wing, Output Type: Darlington, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.25V, Input Type: DC, Current - Output / Channel: 125mA, Voltage - Isolation: 5300Vrms, Current Transfer Ratio (Min): 100% @ 10mA, Vce Saturation (Max): 1V, Supplier Device Package: 8-SMD, Voltage - Output (Max): 55V, Rise / Fall Time (Typ): 10µs, 35µs, Number of Channels: 2, Current - DC Forward (If) (Max): 60 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SMD, Gull Wing
Output Type: Darlington
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.25V
Input Type: DC
Current - Output / Channel: 125mA
Voltage - Isolation: 5300Vrms
Current Transfer Ratio (Min): 100% @ 10mA
Vce Saturation (Max): 1V
Supplier Device Package: 8-SMD
Voltage - Output (Max): 55V
Rise / Fall Time (Typ): 10µs, 35µs
Number of Channels: 2
Current - DC Forward (If) (Max): 60 mA